Mali chemicy

Mali chemicy

28 lutego 2020 r. Już po raz kolejny młodzież z LO Sióstr Urszulanek zaprosiła przedszkolaki – tym razem grupę pięciolatków – na warsztaty chemiczne – realizując projekt „naukŁOWCY”. Dzieci były zachwycone wykonywanymi doświadczeniami (widać to po ich minach), a my jeszcze raz dziękujemy Pani Iwonie Rypińskiej oraz wspaniałej młodzieży z klasy IB: Marysi, Bogusi, Kasi, Mariannie, Tatianie i Mateuszowi za zorganizowanie tak ciekawych dla przedszkolaków zajęć !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij