Witamy po świętach !

Witamy po świętach !

15 kwietnia 2020 r. Minął już miesiąc odkąd przez tego okropnego wirusa dzieci nie mogą chodzić do przedszkola, a rodzice do pracy 😉 Za nami też święta, ale trwamy jeszcze w oktawie Wielkanocy i cieszymy się, że Jezus pokonał śmierć i zmartwychwstał, aby być z nami. Jemu powierzamy siebie, nasze rodziny i prosimy, aby pokonał tego koronawirusa, który sieje smutek, niepokój i śmierć. W Jego ręce składamy nasze życie ! A my zabieramy się po świętach do pracy i przekazujemy kilka propozycji do zajęć i zabaw, a także materiały od pana Tomka do nauki języka angielskiego. Przypominam: poziom I – to dla grupy II z Bratków, poziom II – dla Maków i poziom III dla Słoneczników. W najbliższym czasie zadzwonimy do Was wszystkich i umówimy się na dzień i przedział czasowy do odebrania z przedszkola książek do angielskiego oraz pozostawionych w przedszkolu rzeczy (ubrania na zmianę, kapcie, kubeczki i szczoteczki do zębów, kocyki i jaśki), bo trzeba z nimi zrobić porządek 🙂 – z rzeczy i kapci może już przedszkolaki wyrosły – trzeba sprawdzić, a kubeczki i szczoteczki trzeba na pewno porządnie wyparzyć 🙂 Zatem do zobaczenia – mówimy wydelegowanym do przedszkola rodzicom ! Jutro ogłosimy konkurs dla Was, a dzisiaj gorąco pozdrawiamy ! A oto propozycje do pracy: Kraina Baśni Poziom I 15.04

Kraina Baśni Poziom II 15.04

Kraina Baśni Poziom III 15.04 https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/woda-zrodlo-zycia ; https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/obserwujemy-pogode

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij