„Okno nadziei” :)

„Okno nadziei” :)

17 kwietnia 2020r. W czwartek obiecałam konkurs, ale przez ten wczorajszy dzień spotkań z rodzicami zupełnie nie było na to czasu 😉 Dzisiaj chcę zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na przystrojenie jednego okna z myślą BĘDZIE DOBRZE ! Tak udekorowane okna można oglądać już w wielu miejscach w Polsce, są radosne i przekazujące nadzieję. Ufam, że znajdziecie ciekawe pomysły w swoich głowach i sercach i udekorujecie okno, w które będą spoglądać ludzie przechodzący obok Waszego domu. Zapewne wywoła to uśmiech na ich twarzach – i o to właśnie chodzi, aby się więcej w tym trudnym czasie uśmiechać 🙂 Można zrobić zdjęcie tego okna i przysłać na adres przedszkola, a my umieścimy te wspaniałe Wasze rozweselające pomysłowe „okno nadziei” na stronie. Okna były już na święta pomyte, więc ruszamy do pracy ! Pozdrawiamy serdecznie ! – i jak twierdzą niektórzy, może niedługo się spotkamy 🙂 My też bardzo na to czekamy, czyli czekamy na WAS 🙂 Przypominamy adres e-mailowy: przedszkole.pniewy@urszulanki.pl

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij