Majowe świętowanie

Majowe świętowanie

1 maja 2020 r. W ten majowy poranek witamy wszystkie dzieci i rodziców ! Wiadomość dla RODZICÓW: przedszkole będzie otwarte dla dzieci – po otrzymaniu pisma z odpowiednich urzędów, które mają określić ilość dzieci w grupie. Damy znać na stronie przedszkola w poniedziałek (?). Wtedy to umówimy się na dalsze procedury przyjęć. Wiadomość dla DZIECI: jutro Dzień Flagi, z tej okazji kilka ciekawych informacji i pomysłów. My już na budynku przedszkola flagę biało-czerwoną powiesiłyśmy, a Wy ? A 3 maja (w tym roku przeniesiona na sobotę) – Uroczystość Królowej Polski – wszyscy módlmy się, prosząc Maryję o opiekę i pomoc dla naszej Ojczyzny. W maju odmawiamy lub śpiewamy litanię do Matki Bożej – przyzywając Jej wstawiennictwa – módlmy się więc za nasze rodziny, naszych bliskich i nasze przedszkole oraz o ustanie pandemii koronawirusa ! https://youtu.be/xQk8p7XY23A

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij