Informacja dla RODZICÓW !

Informacja dla RODZICÓW !

6 maja 2020 r. Dzisiaj przesyłamy rodzicom ważne informacje o otwarciu przedszkola ! 1. Informacja o otwarciu przedszkola ; 2. Zasady dla rodziców – do podpisu ; 3. Procedury postępowania przy zakażeniu . Po podjęciu decyzji i podpisaniu dokumentów – prosimy o kontakt telefoniczny (w godz. 8.00 – 11.00 i od 13.30 – 17.00) w celu umówienia się do ich przekazania. Termin przekazania dokumentów: do środy 13 maja b.r. (w godzinach j.w.). Ponieważ przedszkole rusza 18 maja w setną rocznicę urodzin Jana Pawła II i 17-tą rocznicę kanonizacji św. Urszuli Ledóchowskiej – prośmy tych naszych Świętych o opiekę nad nami w tym obecnym czasie ! Pozdrawiam. s.Beata

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij