Informacja dla Słoneczników !

Informacja dla Słoneczników !

11 maja 2020 r. Witam wszystkich w nowym tygodniu ! Na początku przekazuję informację dla ZERÓWKI: zapraszamy w sobotę 16 maja od godz. 10.00 do 11.00 do przedszkola na zdjęcia do TABLO. Proszę przygotować dzieci do zdjęcia, czyli biała koszula, muszka lub krawat, elegancka sukienka lub bluzeczka i fryzura – to propozycje, ale rodzice sami zdecydują, jak ubrać dziecko do tego zdjęcia. W tym zestawie Pana Rafała jest: tablo dla każdego i zdjęcia legitymacyjne. Czekamy na swoją kolej przed wejściem do przedszkola, wchodzi tylko dziecko, pstryk, pstryk i następne 🙂 Nie ma zdjęcia grupowego, będzie coś innego ciekawego 😉 Pozdrawiamy i czekamy! A dla WSZYSTKICH wysyłam od pana Tomka zajęcia z angielskiego o pogodzie (bo jest baaaardzo zmienna) 🙂 Kraina Baśni 11.05

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij