Nowy tydzień

Nowy tydzień

18 maja 2020 r. Dzisiaj wielki dzień: mija 100 lat od urodzin wielkiego Polaka, dzisiaj już świętego Jana Pawła II. Wzywajmy często wstawiennictwa tego papieża, bowiem Święci są po to, aby wypraszać dla nas łaski u Pana Boga. 17 lat temu w Rzymie (w dniu swoich urodzin) Jan Paweł II kanonizował, czyli ogłosił świętą – Urszulę Ledóchowską. I ona, ta nasza bliska Święta wstawia się za nami każdego dnia ! Właśnie dzisiaj otworzyłyśmy przedszkole – z wielkimi emocjami – dla ograniczonej liczby dzieci, ale mamy nadzieję, że wkrótce minie zagrożenie i będziemy mogli spotkać się w większej grupie 🙂 Nasze nauczycielki prowadzą z dziećmi różne zabawy i zajęcia edukacyjne, aby umilić im czas spędzony w przedszkolu w odmiennych (niefajnych) warunkach (bez dywanów, z małą ilością zabawek itp). Dlatego też kilka razy w tygodniu nasze panie będą przesyłały rodzicom drogą mailową materiały do pracy i zabawy z dziećmi, które pozostały w domu. Przesyłam także materiały z angielskiego od pana Tomka. Pozdrawiamy wszystkich baaardzo gorąco 🙂 Kraina Baśni 18.05

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij