Goście w doniczce

Goście w doniczce

16 czerwca 2020 r. Dzisiaj mam dla Was, kochane dzieci, ważną wiadomość z naszego przedszkola. Otóż na tarasie przedszkolnym w doniczce z pelargoniami uwiła sobie gniazdko mała pliszka. 1 czerwca złożyła w tym gniazdku jedno jajeczko, następnego dnia drugie i tak przez pięć dni składała te małe jajeczka, a teraz wysiaduje je, czyli ogrzewa i chroni – może przed intruzami 🙂 Przesyłam kilka zdjęć z naszej doniczki, ciekawe czy na ostatnim zdjęciu znajdziecie mamę pliszkę ? Przesyłam także zadania z angielskiego, no i oczywiście gorące pozdrowienia !!! Kraina Baśni 15.06

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij