Witamy wakacje !

Witamy wakacje !

30 czerwca 2020 r. Kończy się miesiąc czerwiec, zaczynamy więc wakacje ! Niektórzy już wyjechali nad morze, inni jeszcze nie, a jeszcze inni pozostają w domu – ciesząc się słoneczkiem na podwórku 🙂 Wakacji jednak nie mają nasze małe pliszki na przedszkolnym balkonie , bowiem pilnie się uczą … latania. Tak, tak, pierwszego dnia czerwca było jedno jajeczko w gniazdku, a tu już tak pliszęta urosły i próbują latać. Przesyłamy kilka zdjęć, oczywiście z lotów próbnych zdjęć nie mamy (a szkoda), ale i tak cieszymy się, że mamy możliwość przyglądać się ptaszkom jak rosną 🙂 Zapewne wszystkie nasze przedszkolaki też urosły i nie wiemy, czy je we wrześniu poznamy 😉 Wszyscy Was gorąco pozdrawiamy i życzymy słonecznych wakacji !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij