Listy, listy kolorowe…

Listy, listy kolorowe…

9 października 2020 r. Nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy „Stokrotek” w Międzynarodowym Dniu Pisania Listów – oczywiście, że nie pisały jeszcze listów, ale przygotowały do wysłania wiadomość dla swoich rodziców z powiadomieniem o zbliżającej się uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. Pod czujnym okiem nauczycielek przygotowały koperty ze znaczkami, do nich włożyły kolorowe karteczki wykonane przez siebie, na których były informacje dla rodziców dotyczące tego ważnego dla nich dnia. Podczas zabawy w listonosza wrzuciły listy do skrzynki pocztowej i czekały co będzie dalej 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij