Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

14 października 2020 r. To też ważny dzień w naszym przedszkolu ! Nie można przecież zapomnieć o tych, którzy od samego rana z uśmiechem na twarzy witają dzieci w sali przedszkolnej, prowadzą zabawy przy wesołej muzyce, uczą prawidłowo siedzieć na krzesełku, no i oczywiście prowadzą bardzo ciekawe zajęcia i zabawy, do których przygotowują się nieraz przez cały wieczór (gdy już same uporają się z domową codziennością). Tak – to nasze Siostry i Panie – które codziennie opiekują się dziećmi w przedszkolu, pomagając rodzicom w dobrym wychowaniu ich dzieci i przygotowaniu do szkoły, a potem do dobrego dorosłego życia. Dlatego rodzice i dzieci pamiętają w tym dniu o nauczycielach i pracownikach naszego przedszkola. Rodzice z Rady… przygotowali (jak co roku) niespodzianki, które mają wesprzeć zdrowie, ale i serce, bowiem ułożony przez rodziców wierszyk wzruszył nas do głębi !!! Dziękujemy za te piękne słowa 🙂 Na takie rymowane życzenia od rodziców – odpowiadamy : „Słowackiego, Mickiewicza chętnie kiedyś czytałam, ale takiego pięknego wiersza się nie spodziewałam. Za to, że tak zdolnych rodziców mamy, przedszkole nasze bardzo kochamy ! I choć kawy poznać smaku czasu w ciągu dnia nie mamy, to o dzieci Wasze bardzo się staramy. Dzisiaj wszystkim Rodzicom pięknie dziękujemy i dobrej współpracy i życzliwości – w codzienności oczekujemy !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij