Pyszna szarlotka

Pyszna szarlotka

9 października 2020r. Grupa „Słoneczników” nie ustaje w swoich przedszkolnych doświadczeniach. W ten sposób przecież najlepiej poznawać życie i świat nas otaczający. Dzisiaj pod okiem pani Natalii dzieci piekły szarlotkę 🙂 Przygotowały się do tego zadania na medal: odpowiedni strój, umyte ręce, produkty przygotowane, miejsce wybrane, sprzęt sprawdzony, uśmiechy na twarzach i ręce gotowe do pracy ! A efekty smakowite, z talerzyków zniknęły w mig 🙂 Sześciolatki piekły tę jesienną szarlotkę w ramach projekt „Wyzwania Teodora” zdobywając oznakę „kuchcikowego mistrza”. Gratulujemy !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij