Kartki świąteczne

7 grudnia 2020 r. Przygotowując się do Świąt – dzieci nie tylko czekają na prezenty od Mikołaja, ale również same przygotowują coś dla innych. Tak też się zadziało w gr. „Maków”, która biorąc udział w akcji „Moc życzeń”- zorganizowanej przez Bibliotekę Publiczną, Centrum Kultury i Cukiernię CAPRI – zrobiła piękne kolorowe kartki świąteczne. W środku dzieci wraz z Panią Kasią i Panią Nelą wypisały życzenia i przekazały do Cukierni, a tam w podziękowaniu otrzymały pyszne pierniczki 🙂 Tak więc – obdarowując innych – same zostały obdarowane !