Gwiazda nas tu przyprowadziła

5 stycznia 2021 r. Witamy w Nowym 2021 Roku ! Dzisiaj, przed uroczystością Objawienia Pańskiego, za przewodem gwiazdy betlejemskiej wszystkie przedszkolaki przyszły do stajenki (w kaplicy sanktuarium), aby pokłonić się Dzieciątku Bożemu. A kiedy tak dzieci całym sercem śpiewały kolędy – oto przybyli do stajenki trzej Królowie z dalekich krajów: Kacper, Melchior i Baltazar, którzy oddali pokłon maleńkiemu Królowi i złożyli swoje dary: złoto, kadzidło i mirrę. A potem to już wszyscy razem śpiewali: „Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi !”. Na koniec jeszcze można było przytulić i pogłaskać Dzieciąteczko, które bardzo się takimi wspaniałymi przedszkolakami ucieszyło !