Otwieramy :)

14 kwietnia 2021 r. Z dniem 19 kwietnia 2021 r. otwieramy przedszkole dla wszystkich dzieci, których rodzice zdecydowali się – w obecnym czasie pandemii, skorzystać z placówki. Jednocześnie prosimy, aby stosować się do zaleceń:

• Wejście do budynku przedszkola tylko w maseczce (dorośli).
• Dezynfekcja rąk przy wejściu do budynku (dorośli).
• Rodzice (opiekunowie) wchodzą z dziećmi do szatni – może tam znajdować się tylko 5 osób dorosłych zachowując odpowiednią odległość, dalej przekazują dziecko nauczycielowi dyżurującemu w holu, który zaprowadzi je do sali.
• Jeśli nie ma – w jakimś momencie osoby dyżurującej w holu – zaprowadzamy swoje dziecko do sali – nie wchodząc do niej.
• Dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych zabawek.
• Nie przyprowadzamy dzieci z kaszlem, katarem i innymi dolegliwościami.
• Dzieci przynoszą ze sobą plecak, a w nim: małą butelkę z napojem, rzeczy do przebrania (jeśli nie mają ich w worku w szatni).
• Rodzice odbierają swoje dziecko poprzez osoby dyżurujące w holu przedszkola, nie wchodzą do sal.
• Rodzice nie wchodzą na plac zabaw.
• Zapoznajemy się z informacjami na tablicy ogłoszeń w korytarzu.

Dzięki przestrzeganiu tych zaleceń – przedszkole będzie mogło „w miarę normalnie” funkcjonować 😊

Zatem – czekamy na dzieci z radością ! Do zobaczenia w poniedziałek !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij