Św. Rodzino módl się za nami!

17 października 2021 r. W niedzielę październikową spotkaliśmy się razem: dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola, aby uczestniczyć w Eucharystii, podczas której modliliśmy się szczególnie za wszystkich nauczycieli i wychowawców, którzy starają się, by dzieci wyrosły na dobrych, mądrych i świętych ludzi. Była to też okazja, aby zawierzyć wszystkie nasze rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu. Prosimy o opiekę w codziennym życiu, pomoc w dobrych wyborach i prowadzenie nas po Bożych drogach.