Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

29 października 2021 r. Wielki dzień dla naszych Trzylatków i zarazem dla naszego Przedszkola, bowiem dzisiaj nasi najmłodsi koledzy i koleżanki zostali uroczyście przyjęci w grono przedszkolaków. Zanim jednak to nastąpiło – dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, czyli zaśpiewały i zatańczyły, a potem s.Beata – przystrojoną na tę okoliczność kredką – wypasowała wszystkie małe przedszkolaki i tak oto uroczyście zostały członkami Przedszkola Sióstr Urszulanek ! A potem jeszcze przyjechał ogromny tort na podwieczorek i z tej okazji wszyscy mieli wielkie święto 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij