Złotowłosa i trzy niedźwiadki

Złotowłosa i trzy niedźwiadki

10 grudnia 2021 r. Wprawdzie Dzień Pluszowego Misia był już wcześniej, ale wtedy jedna grupa dzieci była na kwarantannie i dlatego dopiero dzisiaj nasze nauczycielki z gr. I i II mogły przedstawić przedszkolakom bajkę „Złotowłosa i trzy niedźwiadki”. Występ w wykonaniu naszych Pań był bardzo piękny – barwny i wesoły – wszystkie dzieci oglądały go z uśmiechem na twarzy. Po bajce jeszcze wspólny taniec i zadania dla dzieci: zagadki rysunkowe, wierszowane i muzyczne (wszystkie związane z misiami:) – super zabawa ! Na koniec niespodzianka przygotowana przez Niedźwiadki : herbatniki z miodkiem – mniam, mniam 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij