Żywioły

Żywioły

16 grudnia 2021 r. Sześciolatki w tym tygodniu zapoznawały się na zajęciach z cechami charakterystycznymi czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza oraz roli jakie pełnią one w życiu człowieka. Oprócz pozytywnych cech żywiołów, dzięki którym możemy żyć – dzieci również zapoznały się z zagrożeniami i niebezpieczeństwami jakie często są powodowane przez żywioły. Podczas zajęć wykonały kilka eksperymentów, które pozwoliły przybliżyć i zrozumieć ich siłę. Miały też możliwość wypowiedzenia się na temat tego, który żywioł jest ich zdaniem najważniejszy w życiu człowieka.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij