Świętujemy Zmartwychwstanie !

13 kwietnia 2022 r. Zbliżają się święta, dlatego przedszkolaki – pięknie wystrojone – zaprosiły gości i rodziców, aby podzielić się z nimi radosną wiadomością, że Jezus żyje, zmartwychwstał! Z całego serca i ze wszystkich sił wyśpiewały: Alleluja! S.Dyrektor złożyła wszystkim życzenia i poprosiła Ks.Kapelana o poświęcenie „słodkich” koszyczków, które siostry przygotowały dla dzieci. Na koniec jeszcze życzenia złożyła Przełożona Generalna – Matka Beata Mazur, którą obecnie gościmy w naszej pniewskiej wspólnocie i przedstawicielka rady rodziców – Pani Weronika Ciepła. A my życzymy wszystkim drogim Rodzicom i Przyjaciołom Przedszkola – radosnych, pełnych nadziei i pokoju Świąt Zmartwychwstania Pańskiego ! Zapewniamy o pamięci w modlitwie i śpiewamy: Alleluja! Pan zmartwychwstał i jest z nami !