Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny

11 czerwca 2022 r. Po obejrzeniu bajki „Calineczka” – wystawionej na scenie przez rodziców – wszyscy udali się do ogrodu przedszkolnego, aby wspólnie cieszyć się, że możemy przy pięknej pogodzie spotkać się razem po długich pandemicznych ograniczeniach. Przedszkole przygotowało pyszności na grillu, rodzice upiekli super ciasta i inne wspaniałości, były lody i frytki. Były też różne atrakcje dla dzieci, a radość tego spotkania towarzyszyła nam do samego wieczora 🙂 Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali, sponsorowali i wzięli udział w Festynie Rodzinnym !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij