Msza św. na zakończenie roku przedszkolnego

Msza św. na zakończenie roku przedszkolnego

19 czerwca 2022 r. Ostatnia w tym roku przedszkolnym msza św. z udziałem dzieci i ich rodzin była okazją, aby dziękować dobremu Bogu za opiekę i udzielone łaski. Dzieci do ołtarza przyniosły serce, do którego w miesiącu czerwcu wkładały prośby i podziękowania napisane przez siebie albo z pomocą pani w przedszkolu. Na koniec jeszcze ks. Adrian udzielił wszystkim błogosławieństwa i ruszamy na aulę, aby pożegnać uroczyście siedmiolatki.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij