Udział w projektach edukacyjnych gr. „Maki”

14 czerwca 2023 r. W roku szkolnym 2022/2023 dzieci z grupy „Maki” przystąpiły do udziału w dwóch ogólnopolskich projektach edukacyjnych. Pierwszym z nich był projekt pt. „Kreatywne prace plastyczne”. Zadaniem przedszkolaków było wykonać 9 prac (w każdym miesiącu), do użycia których wykorzystały nietypowe przedmioty. Okazało się, że do wykonania ciekawej pracy plastycznej może posłużyć nie tylko kartka, kredka i farba, ale też styropian, stara gazeta, sznurek, folia aluminiowa lub szmatka. Dzieci chętnie podjęły zadanie i efekty swojej pracy wysłały do organizatorów.