Piraci w przedszkolu !

Piraci w przedszkolu !

20 września 2023 r. „Przedszkolni piraci i wielkie poszukiwania skarbów” – to pomysł na ciekawe zorganizowanie Dnia Przedszkolaka w gr. „Maków”. Zabawa zaczęła się w sali przy pirackiej muzyce, gdzie dzieci odnalazły mapę, pirackie czapki oraz list w butelce 🙂 W liście znalazły wskazówki do dalszych poszukiwań, aż dotrą do celu – odnalezienia skarbu. W tej akcji towarzyszyli naszym przedszkolakom trzej doświadczeni „starzy :)” piraci: Natal, Martyn i Viol. Bez ich pomocy trudno byłoby pokonać wszelkie trudności i złego pirata Czarnobrodego.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij