Jesienne zabawy przedszkolaków

Jesienne zabawy przedszkolaków

12 października 2023 r. Jesień to piękna pora roku, raz pełna kolorów i wspaniałych widoków, innym razem mokra i mglista. W pogodne dni korzystamy ze spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Przedszkolaki chętnie podziwiają park w jesiennej szacie, otaczającą przyrodę, rozpoznają gatunki drzew, zbierają szyszki, kasztany. Zebranymi darami jesieni dziewczynki z grupy „Maków” udekorowały swój kącik przyrody, który możemy nie tylko podziwiać, ale także wykorzystać do różnorodnych zabaw.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij