Owocowo w grupie „Bratków”

Owocowo w grupie „Bratków”

20 października 2023 r. W grupie 4-latków po obiadku świętowano Światowy Dzień Warzyw i Owoców. Zaczęło się od ciekawostek zdrowotnych płynących ze spożywania warzyw i owoców, poprzez zabawy matematyczne, ocenianie zbiorów (większy/mniejszy), aż po najlepsze i wyczekiwane spożywanie soku jabłkowo-marchewkowego, który przygotowały dzieci za pomocą wyciskarki wolnoobrotowej. Co za super święto, co za bomba witaminowa, mniaaaam !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij