Z darami natury…

Z darami natury…

27 października 2023 r. Dzieci z grupy „ Słoneczniki ” w tym roku przedszkolnym przystąpiły do udziału w III ogólnopolskiej edycji projektu pt. „Z darami natury świat nie jest ponury.” Celem głównym projektu edukacyjnego jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci oraz rozbudzanie wrażliwości na piękno przyrody. „Słoneczniki” z dużym zaangażowaniem wykonywały różne zadania na świeżym powietrzu. Pierwszym z nich był udział w zajęciach outdoorowych – czyli uczymy się od siebie nawzajem, rozmawiamy o tym, co zaobserwowaliśmy, dzielimy się spostrzeżeniami – a to wszystko (prawie 🙂 działo się w urszulańskim ogrodzie.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij