Lepimy pierogi

Lepimy pierogi

17 listopada 2023 r. W tym tygodniu przedszkolaki poznawały zwyczaje, stroje i potrawy różnych regionów Polski. Nawet było to dość ciekawe, że w jednym kraju tyle różności 🙂 Dzieci z zerówki – tym razem pod okiem p. Amandy – poznawały pierogi, a jest ich wiele rodzajów. Sześciolatki zrobiły je dzisiaj z … papieru :), ale też były ciekawe ! A na obiad zjadły ze smakiem pierogi leniwe – przygotowane przez nasze panie kucharki.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij