„Kartka dla Seniora”

„Kartka dla Seniora”

18 grudnia 2023 r. W ostatnich dniach przed świętami – dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w projekcie przygotowanym przez uczennice LO Sióstr Urszulanek w Pniewach (absolwentki naszego przedszkola) Amelkę Synowiec i Gabrysię Matysiak. Projekt pt. „Zrób kartkę dla Seniora – dobro popłaca” – ma pomóc osobom starszym z OPS „Jutrzenka” w radosnym przeżyciu świąt. Dzieci zostały poproszone o wykonanie z rodziną kartki świątecznej. Oczywiście nasze przedszkolaki do sprawy podeszły bardzo poważnie i już w poniedziałek piękne świąteczne kartki zostały przekazane starszym koleżankom, które przekażą je dalej 🙂 Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przystąpienie do tej akcji!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij