Świąteczny dzień w przedszkolu

Świąteczny dzień w przedszkolu

22 grudnia 2023 r. Ostatni dzień przed świętami, więc w przedszkolu mamy spotkanie wigilijne. Najpierw czytamy Słowo Boże o Narodzeniu Jezusa; życzenia Siostry Dyrektor, a potem wszyscy dzielimy się dobrym słowem i opłatkiem. Na koniec zasiadamy do pięknie nakrytych stołów i z apetytem spożywamy wigilijne potrawy. Potem jeszcze wspólnie kolędujemy i nasze serca wypełnia wzruszenie i radość, bo oto rodzi się nam Zbawiciel !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij