Pączki z dziurką – donaty

Pączki z dziurką – donaty

5 lutego 2024 r. Zbliża się „Tłusty czwartek”. Dzieci z grupy „Słoneczniki” podjęły wyzwanie: rozwijanie pasji związanej z szyciem, projektowaniem i ogólnie pojętym samodzielnym tworzeniem. Szycie to nauka cierpliwości, ponadto dziecko w trakcie takich zajęć uczy się pokory wobec pracy ręcznej 🙂 Wypełnienie czasu zajęciami manualnymi – to pole do rozwoju wyobraźni, pomysłowości, która w późniejszym wieku niezwykle wpływa na rozwój. „Słoneczniki” świetnie się bawiły i z pewnością zajęcia z szycia pozostaną w ich pamięci, a o przygodzie z „igłą i nitką” będą przypominały im zaprojektowane i udekorowane własnoręcznie PĄCZUCIE I DONATY 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij