Dobre rady Czerwonego Kapturka !

Dobre rady Czerwonego Kapturka !

13 lutego 2024 r. Dzisiaj nasze przedszkole odwiedziła miła dziewczynka, która chciała wszystkim dzieciom przekazać ważne sprawy na temat bezpieczeństwa. Nasze Panie z przedszkola pod kierunkiem p. Nel przygotowały bajkę o Czerwonym Kapturku, która na szczęście zakończyła się dla wszystkich dobrze. Po przedstawieniu dzieci odpowiadały na pytania stawiane przez Czerwonego Kapturka dotyczące spraw bezpieczeństwa. To bardzo ważne, aby znać te zasady, które nas chronią i pozwalają żyć radośnie i bezpiecznie. A naszym kochanym Paniom bardzo dziękujemy za piękne i wesołe przedstawienie !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij