Jeszcze w karnawale :)

Jeszcze w karnawale :)

8 lutego 2024 r. „W karnawale, w karnawale, dookoła wszędzie bale ! Gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma !” I tak też wyglądał tydzień karnawałowy w sali „Bratków”. Dzieci zapoznały się z tematem karnawału, poznały różne rodzaje tańca – dziewczynkom szczególnie spodobały się sukienki tancerek, a chłopcom różne rodzaje muzyki, ale najbardziej to te najszybsze wpadały w ucho. Karnawał to naprawdę fajny czas ! Oczywiście nie zapomnieliśmy też o … TŁUSTYM CZWARTKU. Z tej okazji – w naszej sali – powstała najlepsza pączkarnia w Pniewach. Każdy mógł się wczuć w role sprzedawcy, jak i klienta, przy czym oczywiście uczyliśmy się przeliczania pączków (by dobrze obsłużyć wymagającego klienta). Było mnóstwo zabawy, tańca ale też nauki.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij