Uwaga! Szukamy oznak wiosny!

Uwaga! Szukamy oznak wiosny!

4 marca 2024 r. Chociaż to dopiero pierwsze dni marca, ale jest coraz cieplej, a słoneczna pogoda zachęca do spacerów. W taki piękny dzień dzieci z grupy „Maki” wybrały się na poszukiwania oznak wiosny. Przedszkolaki były dobrymi obserwatorami! Zauważyły pąki na drzewach i krzewach, młodą i soczyście zieloną trawę, radosny śpiew ptaków, a w ogródkach przebiśniegi i krokusy. Dzieci zachwycały się budzącą do życia przyrodą i pięknem otoczenia.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij