Dzień Kobiet w „Słonecznikach”

Dzień Kobiet w „Słonecznikach”

8 marca 2024 r. Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W grupie „Słoneczników” radosna atmosfera panowała już od samego rana, bo chłopcy skrywali przed koleżankami jakąś tajemnicę 🙂 W odpowiednim czasie – złożyli dziewczynkom życzenia, zaśpiewali „100 lat” i wręczyli piękne laurki i niespodzianki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach – między innymi w porządkowaniu sali po zabawie, dyżurach przy posiłkach. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek – świadczyły o miło spędzonym czasie. A wszystkie Siostry i Panie z przedszkola dziękują rodzicom i dzieciom za kwiaty, uśmiechy i życzenia oraz za słodkości z okazji Dnia Kobiet 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij