Konkurs „Kim chcę zostać ?”

Konkurs „Kim chcę zostać ?”

15 marca 2024 r. Przedszkolaki z najstarszej grupy wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod tytułem “Kim chciałbyś zostać w przyszłości? – Konkurs plastyczny – Praca.pl”. Celem konkursu jest poznanie preferencji przedszkolaków odnośnie zawodu, jaki chcieliby wykonywać w przyszłości. „Słoneczniki” w domu przemyślały temat, przygotowały swoje prace, przyniosły do przedszkola, a my wysłaliśmy je i teraz czekamy na nagrodę 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij