Uczymy się dbać o zwierzęta

Uczymy się dbać o zwierzęta

11 kwietnia 2024 r. W czwartek grupę „Bratki” odwiedził weterynarz z lecznicy dla zwierząt – p.Artur Maślak (tata naszej Marcelinki). Celem spotkania było poznanie pracy weterynarza oraz kształtowanie postaw humanitarnych w stosunku do zwierząt. Pan Artur na spotkanie przyszedł z pieskiem – Zeusem, co wprawiło dzieci w ogromny zachwyt. Weterynarz opowiedział o swoim pupilu i wyjaśnił jak należy opiekować się zwierzątkami domowymi i co należy robić, kiedy zwierzątka czują się źle. Za pomocą stetoskopu czterolatki mogły posłuchać bijącego serca pieska. Na spotkaniu z weterynarzem dzieci bardzo chętnie dzieliły się spostrzeżeniami dotyczącymi zwierząt, które posiadają w domu. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły Panu Arturowi upominek i podziękowanie za ciekawe zajęcia.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij