„Maki” świętują Dzień Ziemi

„Maki” świętują Dzień Ziemi

22 kwietnia 2024 r. Tego dnia miliony ludzi na całym świecie świętuje Dzień Ziemi. Idea troski o naszą planetę łączy ludzi niezależnie od narodowości, wyznania, zawodu, wieku czy innych kategorii różnicujących. Przedszkolaki z grupy „Maki” na zajęciach przypomniały sobie Kodeks Małego Ekologa, potem segregowały odpady do odpowiedniego koloru koszy; utrwalały pamięć, ćwiczyły swoje umiejętności matematyczne i zdolności manualne. Zadbały również o przyrodę i stworzyły kącik zieleni w swojej sali. Święto Ziemi jest wspaniałą okazją, by nagłośnić globalne problemy i kształtować u najmniejszych świadomość oraz empatię dla wspólnego dobra!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij