Pożegnanie

Pożegnanie

16 czerwca 2024 r. „Pożegnanie” – to trudne słowo, ale ważna chwila, która oprócz łez wzruszenia daje możliwość podziękowania za to, co dobre i piękne. Najpierw spotkaliśmy się na Mszy św. w kaplicy, aby podziękować Bogu za Jego opiekę w ciągu całego roku, a potem na auli „Słoneczniki” pożegnały się z przedszkolem w sposób uroczysty i wspaniały ! Był pięknie przygotowany polonez, wiersze, piosenki i taniec do utworu „Rozwiń swoje skrzydła”, który podsumował talenty dzieci. Na koniec błogosławieństwo s.dyrektor, dyplomy, upominki i słowa wdzięczności do rodziców oraz rodziców do sióstr, nauczycieli i pracowników przedszkola. Po tak wzruszających chwilach – rodzice zaprosili wszystkich do ogrodu przedszkolnego na dalszy ciąg świętowania przy torcie i kawie.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij