Wracamy do przedszkola :) Ważne informacje !

Wracamy do przedszkola :) Ważne informacje !

21 sierpnia 2020 r. Witamy wszystkich Rodziców, a przede wszystkim DZIECI ! Bardzo tęsknimy za Wami i dlatego mamy dobrą nowinę: czekamy na Was 1 września !!! Ale przedtem zapraszamy rodziców na zebranie w poniedziałek 31 sierpnia br. o godz. 18.00 do auli (obowiązują maseczki). Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z dokumentami umieszczonymi w tej wiadomości, przeczytanie ich, wydrukowanie tylko załączników 1 i 2, podpisanie i dostarczenie na zebranie. (Rodzice, których dzieci uczęszczały do przedszkola w czerwcu i lipcu – nie muszą przynosić tych dokumentów, ponieważ już je posiadamy.) 1. Zasady dla rodziców – do podpisu

2. Procedury postępowania przy zakażeniu Prosimy rodziców o przekazywanie sobie wzajemnie informacji o zebraniu i dokumentach, ponieważ Państwo mają większe możliwości przekazu, z góry dziękujemy 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij